„Góry do góry”

🌲Czasami robimy krok do tyłu, by obserwować z daleka i pozwolić dzieciom na eksperymentowanie i próbę wykształcenia własnych decyzji, które pozwalają im, iść do przodu. To proces w którym pięknie budują pewność siebie, a to dla nas, podczas tworzenia projekt „Góry do góry” było priorytetem.

Projekt w którym, pracujemy z trudnymi emocjami, ma przede wszystkim, zapewnić troskliwe i stymulujące środowisko, zachęcając dzieci do integracji z innymi i otaczających ich światem, a także do bycia odważnym. Na ostatnim naszym spotkaniu dzięki Czuję-Rozumiem Ośrodek Akademii JA w Niepołomicach dotknęliśmy struktury leku i strach. Dowiedzieliśmy się, czym się od siebie różnią i kiedy zrozumiała jest ich zasadność. A do tego, mieliśmy okazję, zmierzyć się z lekami w bezpośredni sposób w cudownym miejscu jakim jest Park Linowy Xtreme Park Wieliczka – Grabówki gdzie obecność, dzieci sprawia, że miejsce tworzy żywą przestrzeń środowiska. Do tego jadalnia na świeżym powietrzu, ognisko, zapach dymu i soczysta zieleń.

To był wspaniały dzień, za który jeszcze raz serdecznie dziękujemy, właścicielowi Park Linowy Xtreme Park Wieliczka – Grabówki 💚który zgodził się zaprosić nasz squad. Za wsparcie dziękujemy również rodzicom, którzy byli tego dnia z nami 💚 i Cukiernia IWONA i Piekarnia Iwona 💚 za drożdżówki.