GÓRY DO GÓRY

Złość, to kolejna emocja z którą staraliśmy się zaprzyjaźnić, podczas kolejnego spotkania projektu ,,Góry do góry,, Doskonały trener i coach – Beatką Basistą Wszołek Czuję-Rozumiem Ośrodek Akademii JA w Niepołomicach uświadomiła nam, jak ogromna jest jej uzdrawiająca i niszcząca moc a także, jak ją mądrze wyrazić, zanim urwiemy lalce warkocz, lub wyrzucimy buty przez okno.

Poprzez eksperyment, dzieci mogły przekonać się, jakim szybkim zapalnikiem jest złość, która krzyczy o potrzebach i jak szybko następuje jej wybuch. Bogatsi o wiedzę i metody radzenia sobie ze złością, wybraliśmy się do świata cukierasów i lizaków Ciuciu Cukier Artist – Kraków prawdopodobnie najmniejszej, ale i najsłodszej, fabryki lizaków na świecie. Dzieci, odkryły metody i tajniki, starych receptur, zaczerpniętych z XVII i XVIII wieku i aktywnie uczestniczyły w całym procesie wytwarzania, jak i zjadania jeszcze ciepłych lizaków. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie naszych maluchów i naprawdę fantastycznie spędzony czas P.s i za tą dodatkową torbę cukierków.

Ale, to jeszcze, nie koniec naszej przygody … ul.Grodzka 26 i …. McDonald’s a tam, frytasy burgery i cola- po prostu, istne szaleństwo! dziękujemy całej załodze i Panu kierownikowi, za piękny gest i ugoszczenie naszej całej ekipy ♥️Serdecznie pragniemy również podziękować Pani Annie Ślęzak dyr. Szkoły Podstawowej w Staniątkach za zaufanie i przyłączenie do projektu. Pani Annie Szymskiej, która, towarzyszy nam w wyjazdach, jako opiekun i upewnia nas w przekonaniu, że dobro dzieci jest dla niej najważniejsze, jak i ,,Piekarni Iwona,, za drożdżóweczki, na każde spotkanie Puzzle4u dziękujemy za świetne emotki, które idealnie oddają emocje z którymi pracujemy ❤️