MIERZ WYSOKO – NIE PAKUJ UZALEŻNIEŃ W PODRÓŻ ŻYCIA

Mierz wysoko- nie pakuj uzależnień w podróż życia” to kolejne wydarzenie z cyklu La Playa🌴⛱️2023 – budujemy relacje w wakacje🌴⛱️🫧🦩

By, być bliżej dzieci, – niosąc przekaz, który uświadomi, jak wiele mogą stracić, sięgając po używki i uzależnienia behawioralne, organizujemy Streetworking.

Podczas kilkudniowego pikniku 🧺, na dzieci czeka, moc atrakcji 🫧😁w tym, Piana party, kolorowe proszki, wytwornica baniek, dmuchańce, warsztaty plastyczne, animacje, pokazy strażackie, pierwsza pomoc, zajęcia chemiczne, warsztaty outdoorowe, gry wielkoformatowe, Zumba, przestrzeń edukacyjna dla dzieci i rodziców, strefa kolorowych warkoczy, strefa sportu, balony z wodą, grill, wata cukrowa, lody, nagrody.

W programie: cyberprzemoc, hejt, uzależnienia od urządzeń elektronicznych, używek, samoregulacja emocjonalna, trening tożsamości i samoświadomości.

Będzie z nami Dobromir Makowski, nauczyciel Wychowania Fizycznego oraz magister Pedagogiki Resocjalizacyjnej. Pomysłodawca projektu RAPPEDAGOGIA, objechał ponad 1000 szkół, domów dziecka, aresztów śledczych, więzień, ośrodków szkolno -wychowawczych, świetlic środowiskowych w Polsce, jak i za granicą: Francja, Anglia, Szwecja, Niemcy, Kanada, USA

Ponadto jest założycielem fundacji, która w Pabianicach w województwie łódzkim prowadzi szereg zadań o charakterze profilaktycznym: streetworking, świetlica środowiskowa, punkt konsultacyjny i psychologiczny dla osób uzależnionych, zajęcia sportowe – Boks, ośrodek dla osób uzależnionych i wykluczonych społecznie, a także hostel dla osób które ukończyły terapię.

6 lipca 15-19

7 lipca 15-19

8 lipca 10-14

Udział bezpłatny. Nie obowiązują zapisy.

Czekamy na Was 😊❤️

Projekt realizowany ze środków Miasto i Gmina Niepołomice z budżetu profilaktyki uzależnień, przy ogromnym wsparciu, Pani Marzeny Stawarz.