ŚLADAMI OJCA

9- go grudnia odbyło się pierwsze spotkanie w ramach wyjątkowego projektu pod hasłem ,,Śladami Ojca,,
Program, ma na celu propagowanie i popularyzację rozwijania świadomości, ważności roli ojca w życiu dzieci a także pozyskanie umiejętności, które pomogą dzieciom w tworzeniu swojej tożsamości, poszerzaniu pasji i kompetencji społecznych, analizie zasobów własnych jak również kształtowanie w nich autonomicznego, asertywnego i odpowiedzialnego myślenia i reagowania na sytuacje wykluczenia i przemocy, tak, by konstruktywnie radziły sobie z kryzysami.


Wypiekanie pierników to była doskonała okazja, do tego aby się poznać i zintegrować a także towarzyszyć dzieciom w ich drodze do odkrywania siebie i świata.


Cykl kolejnych spotkań, odbędzie się w gronie samych ojców, którzy wezmą udział w wykładach kompetencji społecznych dostosowanych merytorycznie do ich potrzeb jak również będą uczestniczyć w warsztatach gastronomicznych, dostosowanych do preferencji dzieci
Wspólne warsztaty pozwoliły naszej ekipie, na przygodę w której był czas, uwaga i radość co pozwoliło korzystać dzieciom z różnych umiejętności by w rezultacie zobaczyć jak dzieci obwarowane poczuciem wartości i wyjątkowości opuszczały warsztaty.


Za otwarcie wydarzenia dziękujemy Rozalii Klimie, która zawsze nam towarzyszy w wyjątkowych projektacH. Za wspólne wypiekanie i ciepło dziękujemy Uli Sokołowskiej z Strawa.Niepołomice Dominika Sowa – Fotografia dziękujemy, za to, że jest cząstką nas, która współtworzy wspomnienia
A firmom: Pharma CF Sklep Firmowy Pharma CF , Księgarnia Tuliszków i ASTRA S.A. , za ogromną pomoc w przygotowaniu prezentów dla dzieci. Byliście wspaniali. W warsztatach wzięło udział 84 osoby.


Projekt współfinansowany z budżetu Miasto i Gmina Niepołomice.