ŚLADAMI OJCA

Dziecko, samo nie odkryje w sobie wartości. Musi ją najpierw obudzić w oczach, słowach i obecności ojca,, Ks. K. Grzywacz


Co, takiego niezwykłego kryje się projekcie „,Śladami Ojca, że mężczyźni tak tłumnie i chętnie w nim uczestniczą?! Odpowiedź jest prosta…
Chcą być obecni! Stawiają na efektywną współpracę, która sprawia, że stają się drużyną. Budują więzi poprzez zabawę i wspólne pokonywanie wyzwań. Inspirują i stają się inspiracją dla innych. Podczas wykładów poszerzają swoje kompetencje ojcowskie, a co najważniejsze wierzą w ich wartości, co pozwala wyznaczyć drogę, która buduje tożsamość młodych ludzi!


24 marca, pod fachowym okiem Anny Glińskiej i Kingi Chmiel Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach panowie w metaforycznym nawiązaniu do tego jak ważne jest wnętrze, przy wsparciu swoich dzieci, wykonali słodkie rogale.


Zadanie wcale, nie było proste… 123 osoby, 4 piece i oczekiwanie, by wreszcie skosztować posypanych pudrem wypieków, wymagało nie lada cierpliwości – ale wszyscy dzielnie wytrwali, choć dzieci w swojej kreatywności, coraz bardziej podnoszą poprzeczkę.
Było super – z Wami zawsze jest fajnie!


Wykłady poprowadzili: Beata Basista Wszołek Czuję-Rozumiem Ośrodek Akademii JA w Niepołomicach i dr Dariusz Siatka
Przestrzeń integracji: Rozalia Klima
Fotorelacja: Dominika Sowa – Fotografia
Widzimy się na Sitowcu 28 kwietnia


Projekt współfinansowany ze srodków Miasto i Gmina Niepołomice