WERNISAŻ „CARPE DIEM”

Stowarzyszenie Pomoc Bliźniemu & Dominika Sowa – Fotografia mają ogromny zaszczyt i przyjemność, zaprosić Państwa, na Wernisaż projektu „Carpe Diem” który przez ostatni rok, realizowaliśmy wraz z naszymi podopiecznymi z Dom Dziennego Pobytu dla seniorów w Staniątkach „Klub Retro”

Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca o godz. 15 w Laboratorium Aktywności Społecznej w Niepołomicach.Będą z nami seniorzy, którzy stali się bohaterami projektu i osoby, bez których jego realizacja, nie byłaby możliwa. Naszymi gośćmi, będą również dwie Ambasadorki „Głosu Seniora”, Pani DJ Wika. Jest moc najstarsza w Polsce Dj- ka i Pani Hanna Piekarska- blogerka, modelka, aktorka a także Państwo Gerard Makosz i Iwona Mazurkiewicz uczestnicy programu „Sanatorium Miłości”

Wydarzenie poprowadzi Łukasz Szewczyk a rozmowy z naszymi gośćmi przeprowadzi dla Państwa dziennikarka- Agnieszka Waś.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmie Głos Seniora „Stowarzyszenie Manko”Wernisaż współfinansowany jest, ze środków Miasto i Gmina Niepołomice i Biblioteka Publiczna w Niepołomicach im. Tadeusza Biernata. Poprowadzeniem merytorycznym wniosku zajął się Pan Paweł Pawłowski z Fundacja Lepsze Niepołomice

Bądźcie z nami, poczujcie odwagę, tych, którzy odnaleźli w sobie siłę do pogoni za marzeniami, obudzili pasję, chęć do życia i przeżywania pięknych chwil. Pamiętajcie, czasami jeden krok zmienia wszystko!

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Informujemy, również o możliwości skorzystania z nieodpłatnego transportu.

Poniżej podajemy rozkład jazdy wraz z miejscem postoju. 1 trasa: 13:30 Chobot Leśniczówka13:35 Zabierzów Bocheński 13:40 Wola Batorska 13:45 Wola Batorska 14:00 Niepołomice

2 trasa: 14:10 Dom Kultury Zagórze14:15 Dom Kultury Staniątki 14:25 Niepołomice

Po skończonym Wernisażu kierowca odwiezie trasę nr 1 następnie trasę nr 2

Serdecznie zapraszamy 🙂