„KANAPKA Z MISJĄ”

14 kwietnia, w Dzień Osób Bezdomnych Stowarzyszenie Pomoc Bliźniemu przy współpracy z Fundacją Zupa na Plantach organizuje akcję „Kanapka z misją” Chcemy, aby ten dzień, wypełnił nie tylko potrzebę łaknienia, ale niósł, ze sobą przekaz w formie, hasła- Dobrze, że jesteś! Aby każda z osób w bezdomności, do której trafimy, poczuła się cenna, wartościowa i zauważona, bez względu na to w jakich okolicznościach, muszą mierzyć się z każdym dniem.

Nasza misja, jest możliwa, dzięki wspaniałym osobom o wielkich sercach, które przekażą, produkty niezbędne do przygotowania kanapek. Z całego serca dziękujemy, Córka Piekarza, Piekarnia Iwona S C Jaroslaw Pieprzyca Janina Pieprzyca Dorota Pieprzyca Iwona Pieprzyca, którzy, zaproponowali również przygotowanie 150 drożdżówek i pączków ,Wiejskie Chleby, Cedrob S.A., Market POINT Niepołomice, Targowa 10, PPHU WIGO Niepołomice. Jesteście nieocenieni! ❤️

Wszyscy, wspólnie z wolontariuszami przygotujemy kanapki, które Fundacja, rozwiezie do miejsc gdzie cyklicznie dzielą się jedzeniem z potrzebującymi. Jeśli ktoś z Was chciałby przyłączyć się do naszych działań, może przynieść do naszego Dom pełen kultury (od 8-18) jedzenie, które nie wymaga, przechowywania w lodówce. Mogą to być np. pasztety, kabanosy, konserwy i słodycze. Wszystkie zgromadzone produkty, przekażemy osobom potrzebującym.

Zdjęcie: Cottoni