JUBILEUSZ 100 URODZIN

To była wyjątkowa i wzruszająca uroczystość. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. To wiek, nacechowany ogromną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń. To ogromna skarbnica wiedzy, mądrości i dar, którego mogła doświadczyć, podopieczna naszego Domu Pomocy Społecznej w Staniątkach, Pani Stefania Augustynek.

W uroczystości uczestniczyła najbliższa rodzina Pani Stefanii, przyjaciele jak i całe delegacje osób, które tego dnia chciały towarzyszyć solenizantce. Gościliśmy Pana Marka Ciastonia- Przewodniczącego Rady Miejskiej w Niepołomicach, ks.Marka z Ośrodka Duszpasterskiego w Staniątkach, delegacje gości z: OSP Zagórze, Szkoły Podstawowej im.Józefa Piłsudskiego w Zagórzu, Dom Dziennego Pobytu dla seniorów w Staniątkach „Klub Retro” Domu Pomocy Społecznej w Staniątkach, Zespół Pieśni i Tańca Zagórzanie.

Bogaty program artystyczny, osobiste, szczere życzenia – również od Morze Snu – ELENI TZOKA i Stanisława Celińska płyta- podpisana przez Panią Irena Santor prezenty i serdeczności, sprawiły, że Pani Stefania, przepełniona była ogromną radością i wdzięcznością. Pragniemy serdecznie podziękować, Pani Barbarze Wdaniec – Dom Kultury w Zagórzu, gdzie odbyło się przyjęcie, za wsparcie w zorganizowaniu uroczystości jak i Dominika Sowa – Fotografia która, zamarzyła, by uwiecznić dla nas te wyjątkowe chwile.