RODZINNY PIKNIK „ŚLADAMI OJCA”

To, było kilka pięknych miesięcy, podczas których ojcowie wraz z dziećmi doświadczali tego, że relacja, to proces. Składowa obecności fizycznej, emocjonalnej, duchowej i psychicznej a wyrażanie miłości, to decydujący czynnik rozwoju poczucia wartości u dzieci.


Niezwykle wartościowe wykłady w których uczestniczyli ojcowie podczas trwania cyklu spotkań ,,Śladami Ojca,, wyposażyły ojców w wiedzę, jak doceniać i chwalić, tworzyć bezpieczną przestrzeń, rozwijać umiejętności społeczne i zachęcać do samorealizacji, ale przede wszystkim jak wzmocnić w dzieciach wszystko co pozytywne, za co serdecznie dziękujemy Beatce Basista Wszołek Czuję-Rozumiem Ośrodek Akademii JA w Niepołomicach i Dariuszowi Siatce.


Bajkowy czas animacji dla naszych młodszych uczestników zapewniła Rozalia Klima.
Za nieocenioną pomoc podczas trwania cyklu warsztatów całym sercem dziękujemy wolontariuszom i pracownikom. Monika, Rafał, Nikola, Kacper Piąstka, Arek Bowski, Jakub Gaczoł, Tymoteusz Sosulski, natomiast, za najpiękniejszą pamiątkę, jaka zostanie nam, poza wspomnieniami dziękujemy Dominika Sowa – Fotografia


Kochani Ojcowie, wiecie, jak kluczową rolę odgrywacie w życiu swoich dzieci, dlatego też wierzymy, że każdego dnia będziecie poszerzać swoje ojcowskie kompetencje a stawiając kroki będziecie pamiętać, że po Waszych śladach stąpają dzieci. Wspaniale pracowaliście!


Piknik rodzinny zorganizowany na Polanie Sitowiec był zakończeniem projektu i stał się okazją do integracji i wspólnego czasu, również dla mam i żon. Nadleśnictwo Niepołomice, Lasy Państwowe serdecznie dziękujemy za możliwość zorganizowania wydarzenia.