SENIOR W MODZIE

Już 6 września o godz. 15:00 na Zamek Królewski w Niepołomicach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie konferencja „Senior w Modzie” organizowana przez Stowarzyszenie Pomoc Bliźniemu

Podczas konferencji odbędzie się również pokaz mody, którego reżyserem będzie cudowna Hanna Piekarska – aktorka, blogerka, modelka 50±, która w modny sposób, realizuje swoje pasje! Kolekcja Firmy Vitesi. W tym spektakularnym wystąpieniu, wezmą udział seniorki i seniorzy z gminy Niepołomice.

Będą z nami również wyjątkowi goście m.in Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz- bohaterowie programu Sanatorium Miłości, Katarzyna Konieczna – sopran aktorka i śpiewaczka operowa a także Wirginia Szmit najstarsza w Europie Dj ka, która poprowadzi integracyjną potańcówkę na zakończenie spotkania.

Podczas konferencji wysłuchamy wykładów, wyjątkowych mówców i specjalistów w różnych dziedzinach. Będą z nami lekarze, ratownicy medyczni, dietetyk, psycholog, pszczelarz, prawnik i Aspirant Sztabowy z rewiru dzielnicowych.

Dowiemy się m.in. co to Apiterapia, jak radzić sobie z bezsennością i jak rozpoznać pierwsze symptomy udaru lub zawału. Wysłuchamy specjalistę psychologii, który pomoże nam budować właściwą komunikację wdzięczność i radość, dowiemy się jak ustrzec się przed manipulacją nieuczciwych sprzedawców i uzależnieniami, jak zbilansować dietę aby poprawić pamięć i koncentrację a także jak zadbać o swoje bezpieczeństwo na drodze. Weźmiemy również udział w warsztatach śpiewem i wysłuchamy utworu wykonanego przez chór Niepołomiczanie. Pojawi się również stoisko biżuterii z kamieni naturalnych SIBLI Jewelry Podczas konferencji, będzie również możliwość wykonania bezpłatnych badać ciśnienia i pomiaru glukozy we krwi. A w trakcie przerw, zaprosimy uczestników na słodki poczęstunek, przygotowany przez Restaurację Zamku Królewskiego.

Dla pierwszych 100 gości, nasi przyjaciele z MG Shohlari Home&Gift i Soap&Friends przygotowali piękne upominki 🥰Patronat medialny nad wydarzeniem obejmie Gazeta Niepołomicka, Głos Seniora i nieoceniona Dominika Sowa – Fotografia.

Wydarzenie jest współfinansowane z budżetu gminy Niepołomice ze środków profilaktyki uzależnień.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE