CARPE DIEM NA TERMACH

Wysoka, czerwona zjeżdżalnia- na jej szczycie dwie Seniorki😅 a jakby tego było mało, nie umiejące pływać 😅 Nie było czasu na reakcję, bo właśnie spełniały się marzenia a Panie już po chwili, były pod wodą, gdzie wspólnie się ratowały Teraz, już wiemy, jak szczęśliwy jest Senior, który pierwszy raz w życie zjeżdża na zjeżdżalni, wzbudzając ogólne zainteresowanie, nie tylko przez wzgląd na kolorowy czepek, czy śmieszne klapki, ale przez wzgląd, na odwagę i radość, która przyciągała spojrzenia.

Takich wyjątkowych chwil i doznań, było więcej podczas dnia spędzonego na Termy Bania Przepiękny widok, na panoramę Tatr, spadające na głowę płatki śniegu, 14 basenowych niecek, gejzery, zjeżdżalnie i jacuzzi i to wszystko do naszej dyspozycji. Baseny wewnętrzne i zewnętrzne, których temp. wody to 36-38 stopni, pozyskiwana jest z głębokości 2500 m. Kąpiele w wodach termalnych obniżają poziom stresu i poprawiają kondycję psychiczną. Wody te charakteryzują się zróżnicowanym składem fizykochemicznym i niską kwasowością oraz bakteriologiczną czystością. Po wodnych szaleństwach, mieliśmy okazję odbyć kulinarną podróż po smakach Podhala i uczestniczyć w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

Za fantastycznie spędzony dzień, pragniemy serdecznie podziękować Zarządowi i pracownikom Termy Bania w Białce Tatrzańskiej jak i Magdalena Skakuj Fotografia za przygotowanie reportażu fotograficznego i uratowanie sytuacji, gdy nasz fotograf projektowy „Carpe Diem” Dominika Sowa – Fotografia w ostatniej chwili się rozchorowała.