POWITANIE WAKACJI

POWITANIE WAKACJI🌞 – NIC PROSTSZEGO🔽🔽🔽

Sztuka jest całością 📢

JUŻ 01 LIPCA roku Pańskiego 2023 Domu Pełnym Kultury w Staniątkach wystąpią:

DARYL STRODES BAND – MUZYKA🎸

DAMIAN PIĄTKOWSKI – CERAMIKA🍵

WINNICA CAROLUS – WINO🍷

ZAGRODA DZIKA WIŚNIA – SERY🧀

Zapraszamy spragnionych wyjątkowych

wrażeń i głodnych…doznań😎

DARYL STRODES BAND 🎬🎬🎬

Daryl Strodes jest wokalistą i gitarzystą grającym Blues/R&B/Funk/Jazz mieszkającym w Los Angeles. Przez ostatnie dwie dekady występował na całym świecie i zgromadził szeroką i zróżnicowaną rzeszę fanów. Koncertował w USA, Europie i Azji Południowo-Wschodniej. Daryl był nominowany do dwóch nagród Independent Music Awards. Podczas trasy koncertowej w Polsce będą mu towarzyszyć cenieni polscy muzycy: Łukasz Gorczyca – bass, Tomek Dominik – perkusja, Bogdan Topolski – gitara

https://darylstrodes.com/

DAMIAN PIĄTKOWSKI 🎬🎬🎬

„Artysta ma mieć coś do powiedzenia. No właśnie ja nie mam, dlatego nigdy się nim nie nazywam. Jak coś robię to przeważnie biorę, przykładowo, glinę do ręki i samo się robi. Przyjaciółka mówi, że dla mnie to proces prawie fizjologiczny. Jest w tym dużo przypadkowości, którą doszlifowuję. nigdy nie próbuję naśladować natury. natura jest fajna sama z siebie. I tu wystarczy wziąć aparat i rozejrzeć się dookoła, a jak już się ma pierścienie makro to wszystko jest piękne. I zupełnie nie interesuje mnie techniczna doskonałość zdjęć. Technicznie mogą być zupełnie niepoprawne.”

https://www.facebook.com/clayoncy

WINNICA CAROLUS 🎬🎬🎬

Winnica Carolus w miejscowości Szczeka w powiecie staszowskim działa prężnie od 2007 roku. Została założona pod czujnym okiem Ryszarda Cacaja, znanego podkarpackiego winiarza. Założycielem Winnicy Carolus jest Wacław Szczoczarz. W 2010 roku w tajniki uprawy i winifikacji został wprowadzony syn założyciela – Paweł Szczoczarz.

https://www.facebook.com/winnicacarolus/

ZAGRODA KWAŚNE WIŚNIE 🎬🎬🎬

Zagroda Kwaśne Wiśnie to gospodarstwo w miejscowości Olszówka Stara (obok Wodzisławia) produkujące sery z Koziego i Owczego mleka.

Prowadzi je charyzmatyczna i charakterna gospodyni Justyna, która to ten właśnie charakter przelewa na swoje niepowtarzalne wyroby mleczarskie.

https://maxgotujeznatury.wordpress.com/zagroda-kwasne…/