POŻEGNANIE LATA

To, było niezapomniane ,,Pożegnanie lata,, i sezonu La Playa – budujemy relacje w wakacje.

Blues Shoes – cudowna ekipa, młodych ludzi z ogromnym potencjałem, porwała wszystkich do wspólnej zabawy Scena płonęła, tłum zamienił szpilki na trampki i się zaczęło. Końca, nie było…

Na gości czekały kiełbaski, wiejskie chleby, smalec, pasztety, kiszone ogórki, naturalne soki i przepyszne domowe wypieki.

Podczas wydarzenia, zbieraliśmy środki na zakup ,,Wozu do misji specjalnych,, dla naszych podopiecznych. Tym razem dzięki Waszemu wsparciu, w naszych puszkach znalazło się

8 000 Łączna suma zebranych dotychczas darowizn, to prawie 50 tys. zł !!!

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy w cudowny sposób, zjednoczyli się w działaniu na rzecz naszego, wspólnego celu. Blues Shoes, dziękujemy za wspaniałą inicjatywę, działanie charytatywne i imprezę z mocą! Byliście fantastyczni! Janek Jankowski cieszymy się, że jesteś cześcią zespołu Stowarzyszenie Pomoc Bliźniemu

Dom Pomocy Społecznej w Sułkowie dziękujemy za niesamowitą energię, zorganizowanie i poczucie przynależności. Świetna robota!

Naszym wspaniałym przyjaciołom, osadzonym z Zakład Karny w Krakowie – Nowej Hucie dziękujemy za ogromną pomoc, radość i chęć uczestniczenia w dobrych rzeczach. Jesteście nieocenieni!

Mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej Dom Dziennego Pobytu dla seniorów w Staniątkach „Klub Retro” i Dom pełen kultury a także pracownikom i wolontariuszom dziękujemy, za pysze domowe wypieki i każde budujące słowo!

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy pomogli nam w sposób rzeczowy i organizacyjny przygotować to wyjątkowe wydarzenie!

Razem możemy więcej! Jeśli chcesz do nas dołączyć zapraszamy na Zrzutkę Wóz do misji specjalnych ?