Z WIZYTĄ U BARBERA

✂️ Dwóch Gentlemanów, „Królewskie combo”, świat męskiej pielęgnacji i przygoda podczas której tradycja łączy się z nowoczesnością.

Pan Andrzej i Pan Władysław, znaleźli się w miejscu stworzonym z myślą o mężczyznach, gdzie w zupełności oddali się koncepcji rzemieślnika, jakim jest barber. Ze szklaneczką whisky i kuflem piwa, przeżyli swoistego rodzaju rytuał, szeregu pieczołowicie i kompleksowo wykonanych zabiegów strzyżenia, golenia brzytwą, woskowania i pielęgnacji. Ku zdumieniu Panów, pielęgnacja, okazała się złożonym ale i przyjemnym procesem, podczas którego seniorzy, mogli zaznajomić się z nowymi pojęciami, takimi jak, puder, pomady, pasty, kremy, woski i glinki.

Mistrzowskie, dobrze sprofilowane strzyżenie i zmysł artystyczny, sprawiły, że Panowie, opuścili salon z dużą satysfakcją i uśmiechem na twarzy, co po raz kolejny, złożyło się na powodzenie całej operacji. Panowie, zaskoczyli nas, nie tylko odwagą, ale i nowym stylem.

Ogromne podziękowania, kierujemy do Pań, wirtuozek z pracowni Barber Per Patito Niepołomice za świetnie wykonaną pracę i zaproszenie nas do siebie w ramach projektu ,,Carpe Diem,, realizowanego przez Stowarzyszenie Pomoc Bliźniemu jak i dla Dominika Sowa – Fotografia której, serce i pasja oddane w projekt, widać w każdej sesji.

16Ty i 15 innych użytkowników3 komentarze39 udostępnień

Super

SuperKomentarzUdostępnij