WARSZTATY ŚWIADOMEJ PIELĘGNACJI

BARBARA WĄS – prywatnie mama Miłosza i Mikołaja, mgr położnictwa , specjalista pielęgniarstwa położniczo – ginekologicznego, od 2014 r. pracuje jako położna środowiskowo – rodzinna – zapewnia indywidualne wsparcie i opiekę okołoporodową.

ALEKSANDRA PIERZ – fizjoterapeuta dziecięcy, terapeuta neurorozwojowy, instruktorka baby swim, prywatnie mama Juli i Antka – w swojej pracy pomaga niemowlakom powoli zaadoptować się w nowym świecie, a rodzicom przekazać wiedzę i praktyczne umiejętności, które będą wspierać rozwój ich pociech.

Na warsztatach ze świadomej pielęgnacji dowiecie się jak podnosić, nosić, przewijać, ubierać niemowlę w każdym wieku. W jaki sposób karmić i kąpać swoją pociechę, tak aby było to bezpieczne. Celem spotkania jest teoretyczne oraz praktyczne zapoznanie rodziców z tajnikami świadomej pielęgnacji.

Proponujemy blok złożony z trzech spotkań:

I – Prawidłowy rozwój ruchowy dziecka od 0 do 3 miesiąca życia – teoria +ćw. na mniejszych lalkach ( w tym nauka ubierania, rozbierania, przewijania noworodka, sposoby noszenia, podnoszenia, odkładania i przekładania dziecka : z rąk do rąk”, pozycje do karmienia i odbijania, kąpiel)

II – Prawidłowy rozwój ruchowy dziecka od 4 do 12 miesiąca życia – teoria + ćw. na większych lalkach ( nauka podnoszenia, sposoby noszenia odpowiednie do danego wieku )

III – masaż antykolkowy z elementami masażu SHANTALA + zabawy wspierające prawidłowy rozwój dziecka.

KOSZT: 1 spotkanie 200 zł / pakiet 3 spotkań – 500 zł

Czas trwania : 1 spotkanie – ok. 2 godziny

Planowane terminy spotkań: 23 i 30 września, 7 października 2022, godz. 16.00

ZAPISY: kontakt@barbarawas.pl

(2) Klinika Położnicza Barbara Wąs | Zabierzów Bochenski | Facebook